Maderoterapia

MADERO LU
Kontakt : 
0911 018 410
lucia.matejcikova20@gmail.com

Čo je to MADEROTERAPIA?

Maderoterapia (terapia drevom) je masážna technika, respektive uplatňovanie dreva na terapeutické a estetické účely, ktorá pochádza z Kolumbie. Založená je na použití anatomických prvkov vyrobených z dreva, čo predstavuje 100% prírodnú terapiu bez alergických reakcií kože. Táto terapia predstavuje oveľa kvalitnejšiu formu masáže v porovnaní s už známou klasickou masážou a je určená osobám s disproporčnými, lokalizovanými tukovými usadeninami, prebytočnou vodou, toxínmi v podkožnom tkanive, vráskami a celulitídou.   

               
Maderoterapia stimuluje a zlepšuje rovnováhu energie, zmierňuje stres a uvoľňuje bolesti svalov a kĺbov. Použitie tejto terapie je tiež rozšírené i na estetické účely, pretože môže byť použitá  na získanie pevnosti tela, napnutia kože, zníženia a lokalizovania počtu tukových buniek, vrások na tvári a iných častiach tela, vylúčovania toxínov, prebytočnej vody a celulitídy. Maderoterapia sa používa s cieľom reafirmovať a tvarovať postavu. Výhodou použitia špeciálne tvarovaných drevených prvkov je umožňovanie intenzívneho tlaku na fybróznu celulitídu a odstraňovanie tukových usadenín, spolu s ďalšími toxínmi a zvyškom vody.


Nástroje, používané v maderoterapii, sú určené na prispôsobenie sa rôznym častiam tela. Sú vyrobené z dreva, pretože tento materiál je jedným z piatich prvkov prírody a dlho sa používa v mnohých kultúrach, v ktorých existuje aj výroba drevených prvkov na rôzne terapeutické účely – odborníci sa domnievajú, že drevo je mimoriadne užitočné pre zdravie, ak sa používa správne a podľa pokynov odborníkov vyškolených na ich uplatňovanie.
Výhodou použitia špeciálne tvarovaných drevených prvkov je umožňovanie intenzívneho tlaku na fybróznu celulitídu a odstraňovanie tukových usadenín, spolu s ďalšími toxínmi. Technika takejto masáže zahŕňa sériu pohybov, ktoré sa opakujú s použitím vyše desať rôznych drevených prvkov. Použitím týchto prvkov na svaly, tukové usadeniny a celulitídu, stimulujeme lymfatický systém tela a tým ho uvoľňujeme od  nahromadených toxínov. Toto uvoľňovanie od toxínov stimuluje metabolizmus na spaľovanie tukov. Taktiež, odburávajú sa aj vrecká vytrvalej celulitídy, zmenšujú sa opuchy kože a umožňuje sa vyrovnanie ,,pomarančovej kôry”.

obrazok hnede kvety
Unrecognizable woman during maderotherapy at the spa.
Close-up of maderotherapy at health spa.

LACTIVITY

© Lactivity 2020

© Lactivity 2020

Kontaktujte nás

0910 181 879 / info@l-activity.sk
Jelšová 2
Chorvátsky Grob–Čierna Voda, 900 25

+421 910 181 879 / info@l-activity.sk
Jelšová 2
Chorvátsky Grob–Čierna Voda, 900 25

Facebook

Sledujte nás na našom Facebooku!

Instagram

Sledujte nás na našom Instagrame!