Kruhový tréning

Tréner: Lucia Kosáčová
Kontakt na trenéra:
0911 440 074, info@l-activity.sk


Kruhový tréning je ďalšia metóda na získanie štíhlej a pevnej postavy. „Kruháč" je náročná práca a nie je pre slabých. Jeho krása spočíva v tom, že môžete prejsť tréningom celého tela, spáliť množstvo kalórií a ušetriť veľa času.

Pointa kruhového tréningu spočíva v cvičení rôznych partií odlišnými cvičeniami, a potom, kým tieto svaly oddychujú, vy pracujete na iných. Medzi jednotlivými cvikmi odpočívate minimálne. Počet cvičebných okruhov môže byť rôzny. Cvičením s vlastnou váhou zlepšíte funkčnosť svalov, zvýšite koordináciu a ohybnosť tela.

Vykonanie veľkého počtu opakovaní pomáha vybudovať vytrvalosť svalov a kondíciu. Na druhej strane pridanie extra váh povedie k efektívnejšiemu budovaniu hmoty. Svaly môžete donútiť do ešte tvrdšej práce tým, že k cvikom uchopíte kettlebelly, jednoručky alebo vaky s pieskom, alebo medicimbaly.

Kruhové tréningy pomáhajú budovať kardiovaskulárne zdravie a zároveň zlepšujú svalovú výdrž a silu. Na princípe kruhových tréningoch je založených niekoľko populárnych fitness programov určených na spaľovanie kalórií bez potreby kardia.

Pokiaľ vás už bežná rutina v posilňovni nudí, kruhové cvičenie vás vytiahne zo stereotypu. Nový tréning vás namotivuje, podnieti zvedavosť a v neposlednom rade, zabráni stagnácii.
A ten najlepší kruháč pre Vás istotne pripraví skvelá trénerka Lucka :)

kruh

LACTIVITY

© Lactivity 2020

© Lactivity 2020

Kontaktujte nás

0910 181 879 / info@l-activity.sk
Jelšová 2
Chorvátsky Grob–Čierna Voda, 900 25

+421 910 181 879 / info@l-activity.sk
Jelšová 2
Chorvátsky Grob–Čierna Voda, 900 25

Facebook

Sledujte nás na našom Facebooku!