Pre obmedzený počet trampolín je NUTNÉ vopred sa prihlásiť na čísle  0910 910 211 alebo priamo u nás na recepcii

Popis: Jumping® je originálne akreditované cvičenie v oblasti fitness priemyslu. Rokmi preverený aeróbny program na patentovaných trampolínach je určený pre všetky generácie tak, aby vytváral zábavnou formou fyzickú a duševnú rovnováhu. Je to dynamické aeróbne cvičenie na špecifických trampolínach s riadidlami ktoré sprevádza motivujúca hudba a lekciu vedie odborne vyškolená inštruktorka Ela Nitrayová. Jumping® je ideálnym športom pre formovanie postavy a skrýva mnoho unikátnych výhod. Zo zdravotného hľadiska blahodárne pôsobí prakticky na všetky systémy ľudského tela, a tak sa radí medzi veľmi účinné formy pohybových aktivít.Program Jumping® vychádza z pocitu voľnosti a úprimnej radosti z pohybu. Podstatou pozitívneho vplyvu cvičenia Jumping® sú rôzne náročné kombinácie rýchlych a pomalých poskokov, dynamických šprintov, balančných i silových prvkov a tiež strečingu. Jednotlivé cviky aj ich následnosť sú starostlivo pripravené, majú svoj vlastný význam a poriadok. Tieto kombinácie sa na pružnom výplete trampolíny stávajú nielen zábavou, ale aj veľmi účinnou formou posilňovania fyzickej a psychickej odolnosti.

Jumping® výhody:

Spomaľuje starnutie
Zvyšuje svalový tonus
Je zábavný a bezpečný
Navyšuje vitálnu kapacitu pľúc
Pôsobí proti depresii a únave
Upravuje trávenie a vylučovanie
Posilňuje všetky svalové partie
Zlepšuje tkanivové zásobenie kyslíkom
Rozvíja motoriku, koordináciu a stabilitu
Podporuje ľahšiu relaxáciu a spánok
Stimuluje vestibulárny a nervový systém
Normalizuje hladinu cholesterolu a triglyceridov
Zrýchľuje lymfatický obeh, detoxikáciu a prietok v žilovom systéme
Pomáhá znižovať krvný tlak a tým predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam
Ponúka úľavu od bolesti chrbta, krku a iných bolestí spôsobených nedostatkom pohybu

MUDr. Pavel Čížek hovorí:
„Nedávno som bol osobne prítomný na hodine Jumpingu, bol som príjemne prekvapený komplexnosťou cvičenia. Toto cvičenie môžem zhodnotiť ako veľmi prospešné pri prevencii proti kardiovaskulárnym ochoreniam a jeho komplikácií. Pri cvičení dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov a tak môžem odporučiť aj k redukcii nadváhy. Vlastná váha tela významnejšie nezaťažuje kĺbový aparát ako pri cvičení na posilňovacích strojoch, alebo s činkami. Tento program posilňuje aj hlboké chrbtové svalstvo a to je veľmi účinné pri bolestiach chrbta spôsobené sedavým zamestnaním. Ako lekár môžem program Jumping vrelo odporučiť ako doplnok správnej životosprávy s prihliadnutím na zdravotný stav cvičiaceho.“

Cvičiteľ: Ela Nitrayová

Viac informácií: tel: 0905 416 814

Cena:  5 €/hodina,                                                                                                           Permanentka 9+1 / 45€ (na všetky cvičenia, prenosná na inú osobu)